+48 518 810 077 kontakt@metodahamonda.pl
YES
0

Odbytych zajęć

0

Kursantów

0

Lat doświadczeń

0

Firm, które nam zaufało

O NAS

Nasz zespół to wysoce wykwalifikowana kadra lektorów, którzy świetnie się czują w przełamywaniu kanonów przyjętych do tej pory systemów nauczania. Innowacyjne podejście umożliwia im prowadzenie zajęć w profesjonalnych warunkach tworząc atmosferę sprzyjającą nauce oraz dobrej zabawie.

więcej

METODA HAMONDA

Metoda została stworzona odpowiadając na potrzeby naszego społeczeństwa,w którym większość z nas uczy się języków przez wiele lat, ale nie jest w stanie płynnie mówić. Naszym zdaniem jedynym wskaźnikiem znajomości danego języka jest płynne i swobodne posługiwanie się nim w mowie.

więcej

Oferta

Kursy grupowe

więcej

Kursy indywidualne

więcej

DLA FIRM

Nasza oferta kursów językowych dla firm to nie tylko nauka języka! W skład kursu wchodzi zakres szkolenia z psychologii języka, coachingu oraz mentoringu. Twój zespół odkryje w sobie niezbadany potencjał dzięki przełamywaniu barier językowych i nabieraniu nowych umiejętności interpersonalnych.

więcej

AKTUALNOŚCI

1. Zapisy na nowe kursy

Oferujemy kursy grupowe, indywidualne lub w parach, dla dorosłych i dla młodzieży od 10 roku życia. Nasi pozytywnie nastawieni lektorzy sprawią, że zaczniesz płynnie porozumiewać się w nowym języku!

więcej

Zaufali nam

Kontakt

Adres:

Szkoła językowa Metoda Hamonda

Metoda Hamonda Michał Hamond

ul. Świętojańska 105/4

81-381 Gdynia