Inteligencja Emocjonalna

Odkryj zupełnie nowe możliwości Twojego umysłu na zajęciach prowadzonych w warunkach zapewniających zastosowanie inteligencji emocjonalnej. Nasi lektorzy, wyszkoleni z tego zakresu sprawią, że będziesz się uczył szybko i efektywnie. Będąc świadomym indywidualnego podejścia, na zajęciach będziesz się czuł komfortowo.

Lektorzy wyczuwając Twoje naturalne usposobienie uświadomią w jaki sposób zdolność odpowiedniego wyrażania emocji wpływa na swobodne i naturalne odnajdywanie się w każdej sytuacji. Dzięki odpowiedniej komunikacji na zajęciach pobudzimy w Tobie odpowiednie procesy poznawcze, które pozwolą Ci uczyć się języka z większą motywacją i satysfakcją. Rozbudujemy w Tobie świadomość emocjonalną, która otworzy Ci drzwi do swobodnego porozumiewania się oraz przełamywania własnych barier i ograniczeń. Na zajęciach wykorzystywany jest termin z dziedziny inteligencji emocjonalnej tzw. „efekt przepływu” rozumiany jako aktywne zajęcie uwagi kursanta, czyli całkowite jej pochłonięcie. Dzięki czemu rozbudzamy w Tobie motywację która owocuje chęcią do dalszej nauki.

Myślenie Koncepcyjne

W zakres Metody Hamonda zaimplementowany został moduł uczący myślenia koncepcyjnego. jest to umiejętność, która pozwoli Ci lepiej radzić sobie we wszelakich sytuacjach związanych z Twoją pracą oraz rozwijaniem Twojego biznesu!

Myślenie koncepcyjne pozwala rozwinąć umiejętność budowania nowych koncepcji i idei z nieznanych wcześniej elementów. Umiejętność ta rozwija Twoją inteligencję, w sposób trwały dając Ci zupełnie nowe rozszerzone horyzonty Twoich działań. Ludzie obdarzeni myśleniem koncepcyjnym najszybciej awansują w pracy. Nie boją się podejmować realizacji nowych projektów wymagających odwagi i zdecydowania. Wkomponuj myślenie koncepcyjne w wachlarz swoich możliwości i osiągaj zamierzone cele bądź stwórz zespół, który rozwinie Twoją firmę w myśl zasad myślenia koncepcyjnego!

Rozwój Umysłu

Konstrukcja założeń Metody Hamonda ukierunkowana jest na zbudowanie w kursancie trwałych zmian w strukturze kory przedniego płata czołowego. W tym obszarze mózgu mieści się pamięć długotrwała, która wraz z ośrodkiem Pola Brocki jest odpowiedzialna za powstawanie płynnej i swobodnej mowy w języku mówionym. System Metody Hamonda pobudza i stymuluje rozwój kory mózgowej, prowadząc tym samym do jej zagęszczenia poprzez rozwojowy program zajęć.

Co za tym idzie wykorzystujemy w większej ilości zasoby naszego umysłu nie tylko w dziedzinie nauki języków. Odkryj w sobie potencjał jaki daję Ci operowanie pamięcią długotrwała. Osiągaj długotrwałe rezultaty w efektywniejszym przyswajaniu wiedzy we wszelkiej postaci! Zyskaj trwałe zmiany wewnętrzne, które posłużą Ci przez całe życie!