O nas

Nasz zespół to wysoce wykwalifikowana kadra lektorów, którzy świetnie się czują w przełamywaniu kanonów przyjętych do tej pory systemów nauczania. Innowacyjne podejście umożliwia im prowadzenie zajęć w profesjonalnych warunkach tworząc atmosferę sprzyjającą nauce oraz dobrej zabawie.Nasi lektorzy dzięki zastosowaniu założeń systemu pamięci długotrwałej oraz posiadania praktycznej wiedzy z zakresu inteligencji emocjonalnej oraz myślenia koncepcyjnego są w stanie wciągnąć Cię w wir językowy Metody Hamonda w sposób łatwy i przyjemny.

Michał Hamond CEO

Twórca Metody Hamonda. Wierzę w nieskończone możliwości człowieka. Przez wiele lat podróżowałem i wykorzystałem swoją praktyczną znajomość języka do stworzenia uniwersalnej metody nauki. Język jest drogą do rozwoju. Otwiera nam wiele drzwi, przez które możemy wejść do świata swoich marzeń.

Metoda Hamonda Team

Zapraszamy do nauki języka.

Michał Hamond

CEO / FOUNDER

Pasjonat języka, podróży oraz nieskończonych ludzkich możliwości.

Adrian Lektor

Adrian Federczyk

lektor

Z wykształcenia anglista, który uważa, że znajomość języków obcych poszerza horyzonty. Uśmiechnięty humanista, pasjonat sztuki oraz kultury japońskiej. Wolny czas spędza na festiwalach muzycznych i koncertach. Cechuje się ogromną cierpliwością oraz wyrozumiałością na błędy.

Joanna Banach

lektor

Pozytywna i uśmiechnięta, Lubię gry wideo oraz dobrą książkę fantasy. Chętnie pomogę Ci wyszlifować Twoje umiejętności językowe.

Zoya M Kulesza

Zoya M Kulesza

Lektor

Jestem lektorką języka Angielskiego z autentycznym Amerykańskim akcentem. Mam pasję do pisania, nauczania i dobrych konwersacji. Serdecznie zapraszam do Metody Hamonda na ekscytujące naukę języka Angielskiego!

 

Nadzieja Krasińska

Nadzieja Krasińska

lektor

Języki obce były od kiedy pamiętam częścią mojego życia. Uwielbiam zanurzać się w świat nowych słów i znaczeń, a poprzez to poznawać inne kultury i nowe osoby. Moją pasją jest pokazywanie i odkrywanie wraz z uczniami, że nie taki język straszny.

 

Andrzej Stolarski Lektor

Andrzej Stolarski

LEKTOR

Andrzej Stolarski – pasjonat języka, ludzkiego zachowania oraz procesów uczenia.

Marek Kochan

lektor

Marek Kocham – lektor języka anielskiego oraz francuskiego, przez wiele lat mieszkał w Europie, posiada spore doświadczenie w praktyce językowe

Marek Żak lektor

Konrad Żak

lektor

Konrad Żak – ekspert języka amerykańskiego, kultury i filologii, lubi podróże oraz czytanie.